Męski punkt G – co to jest i jak go znaleźć?

Niektórzy myślą, że punkt G to wyłączna domena pań. Okazuje się, że męski punkt G również istnieje. Potwierdzają to seksuologowie. Niestety, miejsce, w którym zlokalizowany jest punkt G może skutecznie zniechęcić do jego poszukiwań zarówno mężczyzn jak i ich partnerki. Z drugiej strony ci panowie, którzy zdecydowali się na eksplorację tego miejsca, wskazują, że ich orgazm był wręcz kosmiczny. 

Gdzie jest męski punkt G?

Męski punkt G zazwyczaj jest rzadko kiedy podejmowany w rozmowach przez mężczyzn oraz ich partnerki. Jest to spowodowane jego lokalizacją. Seks analny jest uważany za nieprzyjemny oraz bolesny i po prostu ohydny. Warto wiedzieć jednak, że ta forma uprawiania miłości jest stosowana przez miliony ludzi, nie tylko w związkach jednopłciowych. Męski odbyt jest bardzo dużym tematem tabu. Heteroseksualni mężczyźni uważają, że stymulacja seksualna okolic odbytu jest całkowicie niemęska oraz gorsząca. Jednocześnie ich partnerki także są bardzo niechętne zagłębianiu się w temat męskiego punktu G. Mimo tego, w ciągu ostatnich kilku lat myślenie ludzi na temat punktu G nieco się zmieniło. Coraz więcej par zastanawia się bowiem, gdzie jest męski punkt G oraz w jaki sposób należy go stymulować. 

Jak znaleźć męski punkt G?

Co to jest męski punkt G? Czy takie miejsce w ciele mężczyzny naprawdę istnieje? Gdzie znajduje się męski punkt G? Seksuolodzy są zgodni: zarówno kobiety jak i mężczyźni posiadają swój punkt G. Warto jednak wiedzieć o tym, że punkt G mężczyzn i kobiet oprócz wyjątkowych doznań mają niewiele cech wspólnych. Punkt G u kobiet zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, z kolei punkt G u mężczyzn znajduje się w zupełnie innym miejscu. Mianowicie: męski punkt G znajduje się około 7 centymetrów w głąb od ujścia odbytu na wysokości prostaty, czyli gruczołu krokowego. 

Jak stymulować męski punkt G?

Męski punkt G jest obszarem bardzo mocno wrażliwym na dotyk. Jego kształt przypomina śliwkę niewielkich rozmiarów. Stymulacja tego miejsca za pomocą palca, wibratora lub penisa bądź jakiegokolwiek innego przedmiotu może spowodować, że mężczyzna osiągnie wyjątkowo mocny, wręcz kosmiczny orgazm. Stymulacja męskiego punktu G może również znacząco spotęgować oraz przyspieszyć orgazm tradycyjny wynikający ze zwyczajnej stymulacji seksualnej. Niestety, warto zdawać sobie sprawę z tego, że stymulacja męskiego punktu G w niektórych przypadkach może prowadzi do wystąpienia bardzo nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Tym bardziej, gdy kochankowie nie zadbają o właściwe nawilżenie w okolicach odbytu. Odbyt pozbawiony jest nawilżenia, dlatego trzeba o tym pamiętać.

W jaki sposób należy stymulować męski punkt G? Najpierw należy go prawidłowo zlokalizować według powyższych wskazówek. Gdy już się to uda, prowadzimy ruch lekko okrężny. Istotną wskazówką na temat tego, jak należy prowadzić stymulację męskiego punktu G, mogą być komunikaty wysyłane przez ciało partnera. Doznania w trakcie takiej stymulacji mogą być bardzo silne, dlatego należy zachowywać się w sposób delikatny oraz bardzo ostrożny. Jeśli o tym zapomnimy, stymulacja męskiego punktu G może być bardzo bolesna. Podczas przygotowywania się do stymulacji męskiego punktu G należy spiłować paznokcie. Dzięki temu zminimalizowane zostanie ryzyko wystąpienia skaleczeń w obrębie odbytu, które mogłoby z kolei doprowadzić do perforacji. Nie wolno również zapomnieć o prawidłowym nawilżeniu, np. za pomocą lubrykantu do seksu analnego. Można również wykorzystać do tego mydło, jednak powinno ono być wyprodukowane z naturalnych składników. W przeciwnym razie może ono spowodować wystąpienie podrażnień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *