Jak rozpoznać oryginalną Kamagrę?

Tabletki na potencję, cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają one bowiem doraźnie rozwiązać problemy na tle męskiej seksualności. Zaburzenia erekcji, a nawet przedwczesny wytrysk, dotykają coraz większej grupy mężczyzn, nawet nie zależnie od ich wieku. Jest to problem niezwykle wstydliwy, jednak by mu zaradzić, niezbędna jest wizyta u lekarza specjalisty. Wówczas zalecone tabletki na potencję, można wykupić w aptece lub online i na nowo cieszyć się pełnią życia seksualnego. Nie mniej jednak, często w Internecie możemy natknąć się na oszustów, którzy zamiast oryginalnych tabletek, oferują zwykłe podróbki. Jak więc odróżnić oryginalną Kamagrę od zwykłego bubla?

Po czym rozpoznamy oryginalną Kamagrę?

Nie da się ukryć, że podrobione leki coraz częściej zalewają polski rynek farmaceutyczny, a także są one niezwykle problematyczne. Specjaliści od podróbek, dokładają wszelkich starań, by możliwie jak najlepiej sfałszować dany lek. Kamagra, również doczekała się swoich nieoryginalnych odpowiedników, a oszuści jedynie czekają na to, który z panów, da się nabrać na tabletki do złudzenia przypominające te właściwe. Ciężko bowiem obecnie rozpoznać, czy leki oferowane na internetowej aukcji są oryginalne, czy jednak do oryginalności wiele im brakuje. Nie można wymagać takiej wiedzy od lekarza, a co dopiero od pacjenta. Jednak istnieje kilka sposobów, dzięki którym możemy poznać, że Kamagra jest oryginalna. W pierwszej kolejności, musimy zwrócić uwagę na to, jak wygląda opakowanie, a także zawarte w nim tabletki. Podróbki zwykle mają wiele mankamentów w obrębie opakowania, a także w obrębie blistra z tabletkami.

Dodatkowo oryginalna Kamagra, zawsze posiada opakowanie kartonowe, a w nim znajdziemy ulotkę, z którą to panowie powinni się zapoznać. Blistry oryginalnej Kamagry, mają zwykle cztery tabletki. Nie mniej jednak możemy spotkać się z ich wielokrotnościami- możemy kupić opakowanie z ośmioma, dwunastoma, szesnastoma a nawet trzydziestoma dwoma tabletkami. Przejdźmy teraz do kształtu i koloru samych tabletek. Oryginalne mają barwę zieloną, a swoim kształtem przypominają romb. Dodatkowo są opatrzone grawerem “AJ”, a z drugiej strony znajduje jest sama dawka. Zawsze drugi z grawerów powinien być liczbą 100, gdyż właśnie tyle miligramów sildenafilu- czyli substancji czynnej znajduje się w każdej tabletce. Warto także dobrze prześledzić szacunkowe ceny w aptekach, gdyż zwykle obowiązuje zasada: im więcej tabletek się kupi, tym mniejsza cena za jedną sztukę.

Nigdy, panowie nie powinni zwracać nawet uwagi, na tabletki oferowane pojedynczo. W większości przypadków, są to tanie podróbki jak Viagra bez recepty. Można nawet spodziewać się tabletki gipsowej, która może zaszkodzić naszemu zdrowiu i zagrozić życiu. Nie ma co więc ryzykować.

Dlaczego podrobiona Kamagra to zagrożenie dla zdrowia i życia?

Po pierwsze, w podróbce zawsze będzie brakowało czynnej substancji, która odpowiada za pobudzenie do erekcji. Wówczas mężczyźni mogą popaść w kompleksy, odnośnie tego, że ich zaburzenia mają znacznie poważniejsze podłoże. Zażywanie kilku kapsułek z kolei, może nieść poważne konsekwencje zdrowotne. W podrobionej Kamagrze, mogą występować też substancje szkodliwe, których nie znajdziemy w oryginale. Mężczyźni po zażyciu Kamagry liczą na efektowny wzwód, jednak mogą go w ogóle nie osiągnąć korzystając z leków podrobionych. Dodatkowo, leki podrobione bardzo szybko mogą wywołać reakcje alergiczne, a także bóle i zawroty głowy czy nawet nudności, prowadzące do utraty przez panów świadomości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *