kwiecień 2009
elba alarm
30.04 zapraszamy na wieczór informacyjny o aktualnej sytuacji warszawskiego squatu elba i o grożącej mu ewikcji (podobno już 4.05
mają wjechać buldożery!!!). Na początek zaś film o berlińskim queerowym squacie/wagenburgu Schwarzer Kanal. ZAPRASZAMY!
 
UFA zawiadamia o krokach w celu odzyskania 6440 PLN od Fundacji Równości
Drogie Przyjaciółki, Drodzy Przyjaciele, postanowiłyśmy_liśmy napisać do Was, aby przedstawić historię problemów z Fundacją Równości, których konsekwencje utrudniają znacznie działalność naszej organizacji. Zależy nam na zapoznaniu Was z tą sprawą, ponieważ w najbliższym czasie podejmiemy upublicznione starania w celu rozwiązania problemu (czyli odzyskania kwoty 6440 PLN) i nie chcemy, żeby stało się to dla Was zaskoczeniem. Starałyśmy_liśmy się dokładnie opisać całą sytuację, prosimy więc o wyrozumiałość, jeśli chodzi o długość listu.
 
WING TSUN KUNG FU - ostatnia szansa!
UWAGA, UWAGA, dzisiaj - w piątek, 24.04 - macie ostatnią szansę spróbować, co to takiego Wing Tsun Kung Fu i dlaczego sztuka walki stworzona przez kobiety dla kobiet jest taka świetna! Zapraszamy o 18.00! a zaraz potem PITnik :)
 
FITNESS reaktywacja
po dwóch tygodniach przerwy, spowodowanej światecznym lenistwem oraz warsztatami wing tsun kung fu, zapraszamy Was ponownie na fitness z Gabi - w najbliższy poniedziałek, 27.04, o 19.00! wjazd jedyne 10 zeta

jednoczesnie apelujemy o pospolite ruszenie fitnessowe!!! grupa zaczęła sie wykruszać i przy takowej tendencji spadkowej bedziemy zmuszone_ni zrezygnować z zajęć :( więc te/ci, które_rzy były_li, są znów serdecznie zapraszane_i, a nowe osoby także mile widziane - wpadajcie koniecznie!!!


27.04, 19.00
10 PLN na ufoczynsz
UFA, Solidarności 82

www.u-f-a.pl
 
PITnik * piątkowy wieczór z podatkami

Boisz się PIT-a? Cyferki latają Ci przed oczami? Masz mnóstwo zachodu z obliczeniem dochodu? ...a dedlajn się zbliża!

Nie lękaj się! UFA zaprasza na PITnik, czyli piątkowy wieczór z podatkami. Przybądź ze wszystkimi papierami, które przysłali Ci pracodawcy. Jeśli masz, przynieś laptopa, będzie nam wygodniej pracować! Mile widziane ciacha i napoje. Usiądziemy sobie w kole i będziemy się wspierać w trudnych chwilach. Razem nawet PIT-a pokonamy!

UWAGA, od 20.00 do 21.30 zagubionym w świecie podatków doradza Kasia, zwana Księgowym Aniołem, święta opiekunka finansów UFY! Nie przepuść takiej okazji!

 
Lejzi Lejdi

Tagi: impreza | kwiecień | lejzi lejdi

Koło Leniwych Gospodyń Miejskich zaprasza na sielankowe spotkanie wieczorową porą.
W programie
- leniuchowanie na kanapach
- opychanie się ciastami domowej roboty
- mile widziane po brzuszkach drapanie
- kobiece wokale: mocne teksty, łagodna muzyka
- trzy filmowe klasyki w klimacie ufowych pieleszy: "Godziny" (reż. Stephen Daldry) oraz "Smażone zielone pomidory" (reż. Jon Avnet), "Karmel" (reż. Nadine Labaki)

A nie zapomnijcie, Panie, robótek ręcznych!

Przynieście swoje szydełko, druty, haft, bombę...
 
"Każdemu wolno kochać"
UFA zaprasza Sąsiadki i Sąsiadów na spotkanie otwarte oraz pokaz przedwojennego filmu „Każdemu wolno kochać”. W rolach głównych: Adolf Dymsza, Mira Zimińska, produkcja polska, rok 1933, reżyseria: Mieczysław Krawicz, Janusz Warnecki. Pokaz odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 18:00 w lokalu UFY na ul. Solidarności 82 (podwórko, dawna hurtownia rajstop). Wstęp wolny! Na miejscu kawa i herbata. Zapraszamy!
 
wieczór poezjiniepoezji
Zapraszamy na bardzo nietypowy wieczór poezjiniepoezji (niedziela 26.04, około 19.00). Będzie występ znanego i lubianego projektu artystycznego WYLEWKA, a także SLAM KONKURS! Jeśli masz ochotę wziąć udział, prosimy o zapisy! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jeśli masz swój projekt poetyckoniepoetycki i chcesz wystąpić - również prosimy o kontakt. Będą też inne atrakcje niecodzienne...... póki co - poczytajcie o WYLEWCE :)
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2

UFowidoki 2007-2009

 

weź udział!

Reklama
Reklama

bieżące projekty UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

kto do nas puka

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

archiwum projektów UFY

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama